Прикраси з медичного золота – твій базовий гардероб

Ювелірна скарбничка з прикрасами на будь-який випадок у житті….Звучить заманливо, чи не так? Вважаєте, що в наш час таку мати нереально? Певно, ви просто ще не знаєте, що таке медичне золото Xuping. Чудові прикраси, які зовні від справжнього золота не відрізняються, а за ціною виграють порівняно за ним в десятки та навіть сотні разів — це, якщо про наші пропозиції коротенько. Але що з цього різноманіття на сайті обрати конкретно для себе? Поговоримо про базові моделі прикрас, яким завжди знайдеться місце в скарбничці.

Медичне золото Хuping – яскраво та досяжно

Складаючи базовий ювелірний гардероб, спочатку визначимо, що під словом “базовий” будемо розуміти.

Цей термін вживають в своїх порадах модельєри світу, говорячи про одяг. “База” – це основа, а все інше вже виступає доповненням. “База” – це класика, яка буде модна завжди. “База” — це річ, що складає основу, до якої вже приєднуються додаткові більш яскраві елементи. Наприклад, якщо класичний ланцюжок та браслет – це основа, то сережки вже будуть їх доповнювати, маючи різні форми, камінці, тощо. Або навпаки, ланцюжок та сережки — основа, а браслети та кільця можна під них підбирати різні.

Ювелірна “база” складається з прикрас, як то кажуть, “без пафосу”. Такі аксесуари легко носити. Вони, подібно стандартній офісній сорочці білого кольору підходять взагалі до всього.

5 важливих порад для плануючих купити медичне золото

Ми з’ясували, що базовий гардероб — це універсальна річ. Стосовно прикрас фахівці вважають, що саме базові повинні складати не менше 70% загального обсягу гардеробу. А як у вас? У більшості все навпаки. Приблизно 25-30% прикрас прості та універсальні, а основна маса “чекає свого виходу”.

Наприклад, цей ланцюжок був придбаний під плаття, яке надягли одного разу, а потім щось не сподобалось, та й висить воно у шафі, а ланцюжок якось з іншими речами негарно виглядає. То теж лежить.

Кільце придбали, бо продавчиня сказала, що неймовірно пасує до кольору очей. Не встояли, як то кажуть. А виявилося, що кільце до очей якось і не підбирають, тому теж лежить, чекає свого часу. Або, якщо про покупку великого обсягу товару – придбали партію кілець, та й лежать вони, не дуже користуючись попитом серед клієнтів. Медичне золото оптом треба придбавати, спираючись на наступні загальні поради:

  1. Надавайте перевагу простоті та лаконічності. Гарний приклад — солітер з мікрокамінчиком або взагалі без нього, або браслет без додатково “зобов’язуючих” елементів. З’ясовуючи для себе, що краще — сережки “конго” чи вінтажні, обирайте перші, що гарно будуть виглядати в будь-якій ситуації, в будь-якому образі. А відносно вінтажних…Уявляєте їх частиною свого образу? Придбавайте!
  2. Купуйте “дорогоцінну” класику. Можливо, ви пригадаєте, як пару десятиріч потому було популярне кільце “нескінченність” або “поцілуночок”. Являв він з себе обідок на верхівці з двома шариками. А потім пройшов попит, а з ним й кільце “зникло”. І це при тому, що воно було чудовим зразком того самого базового ювелірного гардеробу, про який ми говоримо.
  3. На сьогодні в моді еклектика, але це не означає, що вона підійде до усього. В ній теж є внутрішні правила співвідношення. Припустимо, ви часто надягаєте браслет під назвою “Шамбала”. Дуже гарний, дуже яскравий. Але якщо поряд з ним на пальці буде кільце, наприклад, з солітером, загальній вигляд буде зіпсований.
  4. Камінь каменю різниця…ця умова ніби-то витікає з попередньої. Каміння чорного та білого кольорів, а також прозорі гарно співпадають з іншими варіантами. А ось кольорові “дарунки природи” між собою не вийде скомпонувати, хіба що за справу візьметься стиліст. Та й у нього не завжди виходить це завдання.
  5. Контраст. Дизайнерські аксесуари чудово виглядають на фоні звичайного по максимуму одягу. А на фоні яскравості оптимальні прикраси з категорії мінімалізму. Якщо “лук” сьогодення смілив, додайте до нього лаконічне кільце. Якщо стриманий та суворий, діставайте зі скарбнички більш сміливий варіант.

Користуватися цими порадами, обираючи аксесуари, щоб не придбати зайвого та непотрібного можна й тим, кого цікавить роздрібна покупка, й тим, хто закупає медичне золото оптом від виробника.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*